Filloi “fshesa” në administratën shtetërore.

Largimet kanë startuar prej aty.

Nga burime të besueshme dhe teper serioze mësohet, se Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka thirrur në takim drejtorët rajonalë të arsimit.

Me porosi të kryeministrit Rama, ministrja Kushi, u ka kërkuar atyre të japin dorëheqjen

Pas sektorit të Arsimit, “furtuna” Rama pritet të prekë edhe të tjerë drejtorë rajonalë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu