Sa më shumë po njoh njerezit aq më shumë dashuroj kafshët. E ku ka me mirë se të marrësh dashuri pa kushte. Dashuri e sinqertë dhe që nuk të zhgënjen. Të gjithë të apasionuarit pas kafshëve. Të gjithë ata që kërkojnë rracën më të veçante apo rracën që duan ta kenë patjetër në shtëpinë e tyre. Zgjedhja jemi ne. Nuk është thjeshtë një dyqan është shumë më tepër.

Një vend ku kafshët shtëpiake kanë strehë ku rriten kultivohen. Dhe jo vetëm kaq. Ju zgjidhni rracën ne ua gjejme ne cast. Sepse kemi mundesinë tua importojmë nga jashtë. Ndodhemi në Golem të Durrësit. Na gjeni me nje telefonate. +355695789542. Ju bëni porosinë ne ua sjellim atje ku ndodheni. Jo vetëm në Shqipëri por edhe në Kosovë. Bëni një kërkim në rrjetet sociale me emrin ” Dyqan kafshesh qen ne shitje ” dhe atje do gjeni cfarë të kërkoni.

Informacione për gjithë rracat e qenve. Mënyrën e sjelljes dhe ushqyerjes. Çfarë duhet të beni kujdes dhe si duhet të silleni me ta. Në mënyre që shoku që do zgjidhni të jetë shoqëruesi juaj më i mirë. Vetëm kështu do zgjidhni në mënyrën më të sakte llojin e rraces që ju përshtatet. Nuk jemi thjesht dyqan që shesim, jemi kontakti juaj i përkryer për të gjetur mikun tuaj më të mirë. Na vizitoni në Golem dhe ju garantojmë se nuk do ju lëmë të ikni vetem.

dyqankafshesh@gmail.com
www.dyqankafshesh.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu