Ish lideri i Partise Socialiste dhe ish kryeministri, Fatos Nano, është parë duke hyrë në një spital privat në Tiranë.

Nano duket i ulur ne nje karroce.

Nuk dihet saktësisht arsyeja e problemit shendetesor.

Ai shoqerohej nga bashkëshortja e tij, Xhoana.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu