Nje kompjuter i fjales se fundit, ka parashikuar rezultatin e të gjitha ndeshjeve ne vazhdim te Euro 2020.

Keshtu, duke nisur nga ndeshjet për 1/8-at, çerekfinalet dhe gjysmëfinalet. Kompjuteri në fjalë ka parashikuar që në finalen e 11 korrikut, skuadra e “Tre Luanëve” do të humbase dhe kampione e Europës do të shpallet Franca.

Ja dhe parashikimet e super-kompjuterit të “bettingexpert.com” për ecurinë e mëtejshme të “Euro2020”:

1/8 e finaleve:

Itali vs Austri (Italia)

Belgjika vs Portugalia (Belgjika)

Francë vs Zvicër (Franca)

Kroacia vs Spanja (Spanja)

Suedi vs Ukrainë (Suedia)

Angli vs Gjermani (Anglia)

Holanda vs Republika Çeke (Holanda)

Uells vs Danimarkë (Danimarka)

Çerekfinalet:

Itali vs Belgjikë (Italia)

Francë vs Spanjë (Franca)

Suedia vs Anglia (Anglia)

Holanda vs Danimarka (Holanda)

Gjysmëfinalet:

Italia vs Franca (Franca)

Anglia vs Holanda (Anglia)

Finalja, më 11 korrik: Francë vs Anglia, super-kompjuteri i “bettingexpert.com” parashikon që fiton Franca, e cila shpallet e kampione e Europës për “Euro2020”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu