Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Sarandës. Një shtetas është gjendur i vdekur.

Stefan Kosta, 54-vjeç, jetonte i vetëm pasi  ishte i divorcuar.

Trupi është gjetur i djegur dhe me cigare në dorë.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë pranë ‘Varrezave të Dëshmorëve’ në lagjen nr.1, në Sarandë, ku viktima jetonte me qira. Dyshohet se në gjendje të dehur i ka venë zjarrin banesës.

Policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu