Shënohet viktima e parë e pandemisë se COVID-19 në Përmet.

Ish kryebashkiaku i parë gjatë viteve 1992-1996 Dhimitër Nasi, 60 vjec, i shtruar në spitalin e infektivit në Tiranë nuk mundi qe t’a fitojë betejën mes jetës dhe vdekjes.

Dhimiter Nasi ne periudhen 2013-2017 ka mbajtur postin e drejtorit te ARRSH ne Gjirokaster, ku eshte dalluar per pune te mire dhe efektive.

Jugulajm.net i shpreh ngushellime familjes te se ndjerit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu