Forca e posaçme operacionale e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit ka zhvilluar në orët e mbrëmjes një operacion në lagjen Varosh në Gjirokastër.

Gjatë kontrollit të baneses së shtetases Marsida Piperi dhe bashkëjetuesit të saj Fatjon Deda jane gjetur dhe sekuestruar 7 pako lëndë narkotike kanabis sativa e llojit çokollatë.
Personat mësohet se kanë qenë prej disa kohësh në hetim.

Mesohet se Policia e shtetit ka ndërrmarrë një operacion të gjerë antidroge njekohesisht në disa qytete te Shqiperise.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu