Një efektiv i Forcave ”Shqiponja” në Gjirokastër ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Gjithashtu behet me dije, se pas infektimit të tij u janë marrë tamponët dhe 13 të tjerëve, qe dyshohen se jane kontakte te infektuarit ne fjale.

Priten rezultatet e këtyre të fundit, qe te mesohet nese efektivi ka infektuar ndonjë nga kolegët e tij apo jo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu