Nje automjet ka dale jashte rruges duke u ndalur prane nje kanali. Shkak eshte bere shpejtesia tej mase e larte nga ana e drejtuesit te saj.

Ngjarja ne fjale ka ndodhur prane pikes turistike te Viroit ne rrugen kombetare Gjirokaster-Tepelene dhe automjeti drejtohej nga nje qytetar nga Saranda.

Forcat e policise kane shkuar menjehere ne vendgjarje dhe bejne me dije, se ka vetem deme materiale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu