Të martën pasdite dhe gjatë natës do të kemi reshje të dendura shiu e dëbore në territor, ku gjatë mëngjesit të mërkurës reshjet e dëborës përfshijnë 90% të territorit.

E premtja rikthen kthjellimet në të gjithë vendin.

Problematik gjithashtu mbrëmjen e së martës dhe ditën e mërkurë do jetë parametri i erës ku shpejtësia në tokë herë pas herë do jetë 70 km/h ndërsa në det mbi 90 km/h.

Temperaturat e ajrit sot luhaten nga 2°C mëngjesi në zonat malore deri në 18°C mesdita në bregdet.Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu