Deputeti i PD per Qarkun e Gjirokastres Prof.Dr.Tritan Shehu, ka asistuar nje dite me pare ne takimet qe kane organizuar kryesite ne deget e PD Tepelene, Memaliaj e Gjirokaster.
Ne keto takime ka rene ne sy kerkesa e bazes demokrate per te intensifikuar aksionin politik kunder keqqeverisjes me qellim rrezimin e kesaj qeverie.
Ndersa zoti Shehu ka vene theksin ne forcimin e strukturave te PD cka eshte thelbesore per aktivitetin politik te PD ne dobi te qytetareve.
Fillimisht deputeti demokrat i Gjirokastres ka zhvilluar takim me kryesine e PD ne Memaliaj e Tepelene me kryetaret respektive te degeve Bujar Kapllani e Malo Sadikaj dhe ne fund me kryesine e deges se PD Gjirokaster me kryetar Eri Shehaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu