Deputeti socialist i Qarkut Gjirokaster, Bledi Çuçi, permes nje postimi ne fb ka uruar besimtaret myslimane: Gëzuar Kurban Bajramin!

Ja urimi i plote i Çuçit:

Miq myslimanë,

Gëzuar Kurban Bajramin!

Qofshi të bekuar e të përmbushur jetë e mot.

Mund të jetë një imazh i ambiente të jashtme dhe monument🙏

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu