Vazhdojnë të rriten në mënyrë të pandërprerë shifrat e koronavirusit në vend.

Gjatë 24 orëve të fundit, mësohet se janë 301 raste të reja me koronavirus.

Situata ne jug te vendit eshte sa me poshte:

Nga 1 rast ne Gjirokaster dhe 1 ne Memaliaj, ndersa nga 2 raste jane ne Tepelene dhe Sarande.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu