Vazhdojne infektimet masive ne jug te vendit dhe sidomos ne Gjirokaster.

Keshtu, gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar me coronavirus:

20 raste ne Gjirokaster,

13 ne Tepelene,

19 ne Sarande

5 ne Delvine.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu