Vazhdon pa ndalese ‘treni’ i infektimeve me coronavirus ne Gjirokaster.

Cdo dite nuk kane te ndalur rastet me virusin e tmerrshem.

Gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar 24 raste ne Gjirokaster,  19 ne Permet dhe 6 raste ne Tepelene.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu