Vazhdon ulja e konsiderueshme e infektimeve me coronavirus ne vendin tone.

Sot Ministria e Shendetesise, ka bere me dije se jane regjistruar me covid-19:

 5 raste në Tiranë,

3 raste në Berat,

1 rast në Shkodër, Vau Dejës, Elbasan dhe Sarandë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu