Muaji nisi me shifra te larta te infektimeve me coronavirus ne Gjirokaster dhe Tepelene.

Keshtu gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar me covid-19:

28 raste ne Tepelene

27 raste ne Gjirokaster

16 raste ne Sarande

13 raste ne Delvine

4 raste ne Permet

1 rast ne Memaliaj

1 rast ne Kelcyre

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu