Shifra te larta infektimesh jane shenuar edhe kete te shtune ne Gjirokaster dhe Sarande.

Keshtu gjate 24 oreve te fundit jane infektuar me covid-19:

26 raste ne Gjirokaster

20 raste ne Sarande

11 raste ne Permet

6 raste ne Tepelene

2 raste ne Memaliaj

2 raste ne Libohove

2 raste ne Himare

1 rast ne Kelcyre

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu