Vazhdojne infektimet me Covid-19 ne jug te Shqiperise.

Gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar me coronavirus:

11 raste ne Gjirokaster,

nga 5 raste ne Permet dhe Sarande,

3 raste ne Tepelene.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu