Muaji po mbyllet me raste infektimesh dyshifrore te coronavirusit ne Gjirokaster.

Gjithashtu duhet theksuar, se ka rene mjaftueshem numri i kryerjes se tamponeve te njerezve me simptomat e virusit te tmerrshem.

Gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar 11 raste me coronavirus ne Gjirokaster dhe 16 raste ne Sarande.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu