Kane vazhduar infektimet me coronavirus edhe diten e sotme ne Sarande dhe ne disa qytete te tjera te vendit.

Keshtu, sipas buletinit te sotem te Ministrise se Shendetesise, jane regjistruar me covid-19:

7 raste në Tiranë,

7 raste në Has,

4 raste në Durrës,

1 rast në Sarandë,

1 rast nê Shkodër,

1 rast në Krujë,

1 rast në Kavajë,

1 rast në Lushnje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu