Nuk kane te mbaruar infektimet me coronavirus ne jug te vendit.

Ne 24 oret e fundit behet me dije se jane shtuar rastet me virusin e tmerrshem.

Keshtu raportohet se ne Gjirokaster jane regjistruar 11 raste te reja.

Gjithashtu raste te reja ka pasur edhe 6 ne Sarande dhe 3 ne Tepelene.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu