Sipas buletinit te sotem te Ministrise se Shendetesise, vazhdojne infektimet e pakta me coronavirus ne vendin tone.

Keshtu raportohet se jane infektuar me covid-19:

8 raste në Tiranë,

5 raste në Korçë,

2 raste në Fier,

1 rast në Shkodër, Devoll, Mirditë, Prrenjas dhe Skrapar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu