Nuk eshte e thene qe virusi i shumeshetitur i Covid-19, mos te ”bredhi” perditshmerisht ne jug te vendit.

Keshtu ne 24 oret e fundit behet me dije, se jane regjistruar 7 raste ne Gjirokaster, 3 ne Sarande dhe 2 ne Permet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu