Kjo jave ka nisur me raste te pakta infektimesh me coronavirus ne jug te vendit.

Keshtu, sipas buletinit te dites se sotme te Ministrise se Shendetesise, jane regjistruar me covid-19 vetem 3 raste ne Sarande dhe 1 rast ne Konispol.

Qytetet e tjera sic duket e kane pasur “pushim”.

Urojme qe ky ‘trend’ uljesh infektimesh te jete i pranishem ne te gjithe vendin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu