Vazhdojne rastet e infektimeve me coronavirus ne vendin tone.

Keshtu sipas buletinit per diten e sotme nga Ministria e Shendetesise, rezultojne me covid-19:

2 raste në Tiranë, Malësi e Madhe, Memaliaj, Skrapar,

1 rast në Shkodër, Durrës, Fier, Devoll, Tropojë, Prrenjas.

Me gjithë përpjekjet e stafit mjekësor betejën me COVID19 nuk e kanë fituar dy qytetarë; 1 qytetar nga Tirana, 1 qytetar nga Durrësi të moshave 69 dhe 74 vjeç.

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i shpreh ngushëllimet familjarëve të të ndjerëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu