Kjo e hene ka nisur me renie te theksuar te infektimeve me coronavirus ne vendin tone.

Keshtu, sipas Ministrise se Shendetesise, gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar me covid-19:

2 raste në Durrës, 2 në Patos,  dhe nga 1 rast në Lushnje e Peqin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu