Nuk kane te ndalur shifrat katastrofale te te infektuarve ne Gjirokaster.

Qytetaret gjirokastrite kete shumim shifrash e kane ‘peshqesh’ nga ”RETRO” e rilindjes se babezitur.

Gjate 24 oreve te fundit ne Gjirokaster jane regjistruar 71 raste te infektuar me virusin e tmerrshem te Covid-19.

Shifra jo te vogla jane regjistruar edhe ne Tepelene 14 raste dhe ne Permet 13 raste.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu