Sot jane rritur ndjeshem rastet e infektimeve ne Gjirokaster dhe Sarande.

Keshtu gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar me covid-19:

40 raste ne Sarande

28 raste ne Gjirokaster

11 raste ne Tepelene

2 raste ne Permet

1 rast ne Libohove

1 rast ne Delvine

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu