Diten e sotme jane rritur dukshem infektimet me coronavirus ne vend, krahasuar me ditet dhe javet e meparshme.

Sipas buletinit ditor te Ministrise se Shendetesise, sot jane regjistruar me covid-19:

25 raste në Tiranë,

4 raste në Has,

4 raste në Elbasan,

3 raste në Durrës,

3 raste në Lezhë,

2 raste në Lushnje,

1 rast në Shkodër,

1 rast në Mallakastër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu