Pas nje sere ditesh qetesie nga coronavirusi, sot jane rishfaqur rastet e infektimeve ne Gjirokaster.

Behet fjale per 3 qytetare te infektuar me virusin e tmerrshem

Keshtu, sipas buletinit te sotem te Ministrise se Shendetesise, jane regjistruar me covid-19:

4 raste në Berat,

3 raste në Durrës, 2 raste në Tiranë, Shkodër, Krujë, Kurbin dhe Gjirokastër,

1 rast në Devoll, Mirditë, Tropojë dhe Librazhd.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu