Sot eshte rikthyer infektimi nga coronavirusi ne Gjirokaster.

Keshtu, sipas buletinit te sotem te Ministrise se Shendetesise, behet me dije se jane regjistruar me covid-19:

7 raste në Tiranë,

5 në Berat,

3 në Lezhë,

2 në Devoll,

1 rast në Shkodër, Durrës, Elbasan, Vlorë dhe Gjirokastër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu