Gjate 24 oreve te fundit ka pasur nje renie te theksuar te rasteve me coronavirus ne jug te vendit.

Shifrat alarmante te dites se djeshme i kane lene vendin shifrave minimale te dites se sotme.

Keshtu sipas njoftimit te Ministrise se Shendetesise, qyteti i Gjirokastres ka pasur vetem 3 raste me covid-19, Tepelena 1 rast dhe Saranda 5 raste.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu