Jane shtuar rastet me coronavirus gjate 24 oreve te fundit ne Gjirokaster dhe Tepelene.

Perkatesisht 30 ne Gjirokaster dhe 22 ne Tepelene.

Gjithashtu edhe Saranda vazhdon me shifra te larta infektimesh, plot 39.

9 raste jane shenuar ne Memaliaj dhe Delvine, 4 raste ne Permet dhe 1 rast ne Libohove.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu