Vazhdojne minimizimet e infektimeve me covid-19 ne jug te vendit.

Sipas buletinit te dites se sotme te Ministrise se Shendetesise, jane regjistruar te infektuar me coronavirus, 2 qytetare ne Sarande, si dhe ka humbur jeten 1 qytetar nga Gjirokastra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu