Jane ulur konsiderueshem infektimet me coronavirus ne jug te vendit.

Keshtu, sipas buletinit te sotem te Ministrise se Shendetesise jane regjistruar me covid-19:

4 raste ne Sarande, 3 raste ne Gjirokaster, 2 raste ne Permet, 2 raste ne Memaliaj, 1 rast ne Tepelene, 1 rast ne Delvine dhe 1 rast ne Konispol.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu