Nga dita ne dite numri i te infektuarve me coronavirus ne vendin tone sa vjen dhe ulet.

Keshtu sipas buletinit te sotem te Ministrise se Shendetesise, behet me dije se jane regjistruar me covid-19:

10 raste në Tiranë,

2 raste në Shkodër,

nga 1 rast në Kurbin, Devoll, Vlorë, Mirditë, Rrogozhinë, Tropojë, Kamëz, Pogradec, Sarandë, Vau i Dejës, Gramsh, Skrapar.

Gjithashtu behet me dije se 2 qytetare, perkatesisht nga Tirana dhe nga Durrësi kane humbur jeten.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu