Vazhdojne rastet e pakta te infektimeve me coronavirus ne vendin tone.

Keshtu, sipas Ministrise se Shendetesise, jane regjistruar me covid-19:

3 raste në Shkodër,

2 raste në Tiranë dhe Korçë,

1 rast në Fier, Devoll, Prrenjas, Kolonjë dhe Sarandë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu