Vazhdojne shifrat e konsiderueshme te infektimeve me coronavirus ne jug te vendit.

Vlen per t’u therksuar, se raste me shifra te larta jane regjistruar ne Gjirokaster dhe Sarande.

Keshtu, gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar me covid-19:

28 raste ne Sarande

23 raste ne Gjirokaster

9 raste ne Permet

2 raste ne Tepelene

2 raste ne Delvine

1 rast ne Kelcyre

1 rast ne Finiq

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu