Vazhdon saga e Covid-19 ne jug te vendit.

Ndonese me shifra te moderuara, por gjithsesi frika ka ekzistence konstante.

Gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar 4 raste te reja ne rajonin jugor te vendit.

Pikerisht nga 2 raste ne Tepelene dhe Sarande dhe nga 1 rast ne Gjirokaster dhe Memaliaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu