Nuk kane te ndalur rastet me Covid-19 ne Gjirokaster.

Eshte e disajta dite qe virusi i tmerrshem po ”vallezon” ne qytetin e hirte.

Ne 24 oret e fundit u regjistruan 4 raste te reja me Covid-19 dhe sic po duken ”bathet”, nuk eshte cudi qe ”rekrutimi” virusal te vazhdoje edhe ne ditet e ardhshme.

Gjithashtu ne 24 oret e fundit pati nga 1 rast me coronavirus edhe ne qytetet e Sarandes dhe te Memaliaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu