Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se në 24 orët e fundit është shënuar sërish një rekord infeksionesh.

Gjatë kësaj fashe orare janë testuar pozitivë 327 persona.

Ne rajonin jugor ka pesuar ngritje kurba e infektimeve.

Keshtu jane regjistruar 9 raste ne Gjirokaster, 4 ne Permet dhe vetem 1 ne Tepelene.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu