Tashme coronavirusit i eshte bere ‘ves’ kaplimi i individeve ne jug te Shqiperise.

U bene disa dite dhe jave rresht, qe ka te infektuar me virusin e ”famshem”.

Keshtu gjate 24 oreve te fundit jane infektuar 3 qytetare ne Permet dhe 2 ne Gjirokaster.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu