Rëndohet situata e Covid në Shqipëri.

Në 24 orët e fundit janë shënuar 299 rate të reja me covid-19.

Ne rajonin jugor te vendit jane regjistruar 6 raste te reja ne Permet dhe 3 te tilla ne Sarande.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu