Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat e fundit lidhur mbi Covid.

Sipas MSH në 24 orët e fundit kanë rezultuar poztiv me Covid 241 raste.

Per sa i perket rajonit jugor jane regjistruar me virusin e rrezikshem 2 raste në Gjirokastër dhe nga 1 në Përmet, Sarandë, Delvinë dhe Tepelenë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu