Fatkeqesisht vazhdon infektimi me Covid-19 ne rajonin jugor te vendit.

Megjithese kurba e infeksionit ka pesuar renie, perseri eshte tregues se virusi ne fjale vazhdon te frikesoje qytetaret.

Keshtu ne 24 oret e fundit me coronavirus jane regjistruar nga 1 rast ne Gjirokaster dhe 2 raste ne Sarande.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu