Nuk kane te ndalur rastet e infektimeve me coronavirus ne Tepelene.

Gjate dites se sotme jane regjistruar 40 raste te tilla.

Jo te pakta jane edhe rastet ne qytetet e tjera te jugut te Shqiperise.

Keshtu, jane regjistruar ne Sarande 43 raste, ne Gjirokaster 13 raste,  ne Permet 7 raste, ne Delvine 4 raste dhe ne Memaliaj 1 rast.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu