Ashtu si çdo fillimjave tjeter edhe kjo jave filloi me infektime te coronavirusit ne jug te vendit.

Keshtu gjate 24 oreve te fundit jane regjistruar me covid-19:

6 raste ne Gjirokaster, 4 raste ne Tepelene, 1 rast ne Permet, 6 raste ne Sarande dhe 5  raste ne Delvine

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu