Kjo fillimjave ka nisur me raste te pakta infektimesh me coronavirus ne jug te vendit.

Behet fjale vetem per dy qytete jugore.

Pikerisht per Gjirokastren dhe Saranden.

Keshtu, sipas buletinit te sotem te Ministrise se Shendetesise, behet e ditur se jane infektuar me covid-19:

6 raste ne Gjirokaster,

2 raste ne Sarande.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu