Po ndodh e pamendueshmja ne Gjirokaster.

Shifrat e te infektuarve sa vijne dhe shtohen dita-dites ne menyre marramendese.

Ne 24 oret e fundit jane regjistruar me virusin e tmerrshem plot 71 raste ne qytetin e gurte.

Gjithashtu raste te shumta infektive ka edhe ne qytetet e tjera jugore.

Ne Tepelene sot jane 20 raste, ne Permet 6 raste, ne Sarande 23 raste dhe ne Delvine 4 raste.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu